Genteel Home Castilla Terrace

Lägenheten Genteel Home Castilla Terrace Sevilla ligger inom 3 km från tågstationen Santa Justa och cirka 5 minuter till fots från Sevilla Tower. Den här lägenheten, som har ett väldigt bra läge nära Pabellón de la Navegación, erbjuder utomhus bubbelpool.

Lägenheten Genteel Home Castilla Terrace erbjuder gästerna sitthörna och vardagsrum. Boendet har också utsikt över staden. Det här boendet erbjuder gästerna badrumsfaciliteter, såsom hårtorkar, badlakan och handdukar. Det finns också en separat toalett, en dusch och en tvättmaskin.

Lägenheten Genteel Home Castilla Terrace erbjuder möjligheter för självhushållning, som ett minikök, samt matplats.

Gästerna kan besöka San Telmo cirka 25 minuter bort till fots. Gästerna kommer att bo mindre än 1 km från Konstmuseum Sevilla. Capilla de San Jose ligger också på gångavstånd från lägenheten. Busstationen Chapina - Torre Sevilla är belägen mindre än 550 meter bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Genteel Home Castilla Terrace Sevilla
One&Lux Castilla
Mobilpris

One&Lux Castilla

8.6
Fantastiskt 55 recensioner
149 m från boendet
USD 178 USD 160
per natt
Misterhost Triana Magallanes
Mobilpris

Misterhost Triana Magallanes

9.5
Exceptionellt 8 recensioner
174 m från boendet
USD 96 USD 86
per natt
Genteel Home Castilla IV
Mobilpris

Genteel Home Castilla IV

8.9
Fantastiskt 30 recensioner
194 m från boendet
USD 270 USD 243
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Sevillas flygplats
    13 km

    Tågstationer

    Santa Justa Station
    2,8 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Jacuzzi

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Ljudisolerade rum
    • Sittgrupp
    • Terrass
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    LicensnummerESFCTU0000410330000666810000000000000000VUT/SE/079359,ESFCTU0000410330005288510000000000000000VUT/SE/086410,ESFCTU0000410330005366720000000000000000VUT/SE/088025,VUT/SE/07935,VUT/SE/08461,VUT/SE/08802
    Vanliga frågor
    • Finns det en tvättmaskin på lägenheten Genteel Home Castilla Terrace?
      Ja, det finns tvättmaskin på lägenheten Genteel Home Castilla Terrace.
    • Kommer vi att njuta av utsikten från vårt rum på lägenheten Genteel Home Castilla Terrace?
      Ja, rummen på lägenheten Genteel Home Castilla Terrace har utsikt över staden.
    • Ligger denna lägenhet nära järnvägsstationen?
      Santa Justa tågstation ligger inom 3 km från denna lägenhet.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Sevillas flygplats
    13 km

    Tågstationer

    Santa Justa Station
    2,8 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Genteel Home Castilla Terrace Sevilla

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng